Opinie o Nas
  • Assassin's Creed Odyssey XBox One

Stań się spartańskim bohaterem

Stan Nowa
Gatunek Akcja, RPG
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z XBox Series X TAK
109.00 -9% 99.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 3307216073451

Jako Aleksios lub Kasandra wyrusz w epicką podróż, w której skromne początki spartańskiego najemnika-wyrzutka doprowadzą cię do zostania legendarnym greckim bohaterem, który odkryje prawdę o swej tajemniczej przeszłości. Żegluj do najdalszych zakątków Morza Egejskiego, zawierając sojusze i poskramiając wrogów. Po drodze napotkasz postacie znane z historii i mitów, a także wiele innych osób, które wpłyną na twoje podróże.


image

 

 

STAROŻYTNA GRECJA CZEKA!

Zwiedź cały kraj pełen niezbadanych terenów i miast znanych ze szczytowego okresu złotego wieku Grecji. Odwiedź Spartę i poznaj Ateny w pełnej krasie, pójdź w ślady legend pokroju Odyseusza czy Herkulesa i odkryj tajemnice starożytnej Grecji. Nieoczekiwane spotkania dadzą koloryt twojej historii, gdy będziesz spotykać barwne postacie, walczyć z groźnymi przeciwnikami i wiele więcej.

 


image

 

 

WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ

Grecję można poznać na nieskończenie wiele sposobów. Próbując odkryć tajemnice i sekrety tej świętej ziemi, możesz decydować się na wypełnianie misji głównych, fabularnych misji pobocznych i nie tylko. Twoje decyzje ukształtują otaczający cię świat, m.in. poprzez wykorzystanie ponad 30 godzin dialogów i wielu różnych zakończeń gry. Doświadcz na własnej skórze magii starożytnego świata, który nieustannie zmienia się i reaguje na każdą twoją decyzję.SZTUKA BITWY

image

Daj pokaz zadziwiających umiejętności bojowych i zmień losy bitwy podczas jednego z najkrwawszych konfliktów zbrojnych wszech czasów - Wojny Peloponeskiej. Rzuć się w wir epickich starć pomiędzy Spartą a Atenami, stając do boju w bitwach liczących po 150 wojowników z każdej strony konfliktu. Możesz też demolować całe floty statków w bitwach morskich.

opis i zdęcia ze strony PlayStation

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia