Opinie o Nas
  • Apex Legends - edycja Lifeline PS4

Zostań aniołem stróżem swojej ekipy (i aniołem śmierci dla przeciwników) dzięki Edycji Lifeline Apex Legends. Odblokuj przedmioty kosmetyczne i zyskaj 1000 monet Apex.

Stan Nowa
Gatunek Akcja
Polska wersja językowa Napisy
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
LEGENDARNY DEAL (50%) 14 dni
EPICKI DEAL (25%) 30 dni
Kompatybilność z PS5 TAK
69.00 -14% 59.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5030946123926

Apex Legends™ – Edycja Lifeline

 

Zostań aniołem stróżem swojej ekipy (i aniołem śmierci dla przeciwników) dzięki Edycji Lifeline Apex Legends. Odblokuj przedmioty kosmetyczne i zyskaj 1000 monet Apex.

image


Edycja Lifeline zawiera:

  • Legendarna skórka „Anioł stróż” dla Lifeline
  • Legendarna skórka „Przewodniczka zmarłych” dla Flatline
  • Wyjątkowy sztandar „Skrzydlata strażniczka”
  • Wyjątkowa odznaka „Anielskie porażenie”
  • 1000 monet Apex


LEGENDY

Zbierz oddział złożony z przestępców, żołnierzy, odmieńców i samotników obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami. Witamy wszystkich przybyszy na Igrzyskach Apex. Nie daj się zabić wystarczająco długo, a staniesz się legendą.

image


WIĘCEJ NIŻ BATTLE ROYALE

image

Apex Legends wciąż ewoluuje. Weź udział w klasycznych 60-osobowych bitwach Battle Royale, arenowych potyczkach 3 na 3, ograniczonych czasowo trybach i przejęciach igrzysk!


ŚWIAT, W KTÓRYM WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE

image

Wojna o Kresy dobiegła końca. Po całych dekadach konfliktu pomiędzy IMC i Ruchem Oporu w tym odległym rejonie kosmosu wreszcie zapanował pokój.

Wyzwolenie miało jednak swoją cenę – Kresy pozostały w ruinie, a obiecana pomoc nie nadeszła. Pozbawieni środków do życia i perspektyw mieszkańcy obszaru zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Co odważniejsi przenieśli się na Odludzie.

Mianem tym określa się odległy zbiór planet na obrzeżach Kresów, nietknięty przez wojnę i obfity w zasoby oraz możliwości. Dla mieszkańców Odludzia życie ma jednak niewielką wartość, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Niegdyś tutejsi osadnicy, odkrywcy i bandyci spędzali całe życie na niekończącej się walce o władzę. Teraz rozstrzygają swoje spory na Igrzyskach Apex – brutalnych zawodach, w których legendy ze wszystkich zakątków Kresów walczą o pieniądze, sławę i chwałę.

 zdjęcia i opis ze strony EA Polska

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia